KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Utställningsaffisch 9836543
nr 983 6543
Utställningsaffisch
Roy Lichtenstein (1923-1997), litografi / offset 1988, Signerad, 'ROY LICHENSTEIN, Heland Wetterling Gallery, Stockholm. October 25 - November 20, 1988. ', bladets mått: 69, 5 x 79, 5
Kondition: tejpad i hörnen, passepartout märken
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 september 2015
kl 18:36:51
25/9 23:28:35